Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Username: Password: Beni hatırla
Kadınların cinsel hastalıklarından biri olarak kabul edilen vajinismus, vajinusmus, cinsel isteksizlik, ağrılı cinsel ilişki veya ilk gece korkusu olarak adlandırılan problemle ilgili tüm sorularınıza Uzman Op. Dr. Saygın Micozkadıoğlu tarafından cevap bulabilirsiniz...
  • Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: artık vajinismustan kurtulmak istiyorum

artık vajinismustan kurtulmak istiyorum #84

• Derya
  • Derya's Avatar
merhabalar.. ben 3,5 yıldır evliyim ilk zamanlar çok hevesliydim ilişkiye, ilk gece korkusu yaşamadım çok zor oldu ama ilk diye öyle zannettik 1 aydan sonra hep tam o esnada acı çekmeye başladım eşimin cinsel organının çok büyük olduğunu benim de fiziksel yapı itibariyle uygun olmadığımı düşündüm bir doktora gittim ultrasonlu muayeneye girdim kuruluk var dedi ve jel verdi ama sorun devam ediyordu artık ilişki kelimesi duymaya tahammülüm yok 3 hafta önce bir doktora daha gittim hassas bir şekilde muayene etti ultrasona girdim parmak muayenesi yaptı çok acı çektim bu esnada ve hafif dedi ama vajinismus varmış inanınki çok bunaldım bu yüzden eşimle tartışıyoruz küsüyoruz iyice soğuyoruz ne yapabilirim?
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

artık vajinismustan kurtulmak istiyorum #88

iyi aksamlar incellikle siz vajinismus probleminizi yenmek isterseniz vajinismus tedavi merkezimiz istanbul da kısa süreler zarfında yeneceksiniz çünkü sizin gibi aynı durumda olup gelen bircok bayan vajinismus tedavi merkezimiz istanbul da kişiye yönelik vajinismus tedavi programı ile kısa süreler içinde bu vajinismustan kurtulmaktadırlar bu vajinismus durumu sizin elinizde olmadan tamamen irade dışı gelisen bir durum buna yol açan etmenleri ortadan kaldırınca sorunuzuda rahatlıkla çözebileceğinizi anlayacaksınız vajinismus tedavi merkezi istanbulu arayarak daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz doktor saygın micozkadıoğlu 0532 361 31 32 ilginiz icin teşekkürler
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
  • Sayfa:
  • 1