Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Username: Password: Beni hatırla
Kadınların cinsel hastalıklarından biri olarak kabul edilen vajinismus, vajinusmus, cinsel isteksizlik, ağrılı cinsel ilişki veya ilk gece korkusu olarak adlandırılan problemle ilgili tüm sorularınıza Uzman Op. Dr. Saygın Micozkadıoğlu tarafından cevap bulabilirsiniz...
  • Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: vajinismus problemim var

vajinismus problemim var #83

• Çiğdem
  • Çiğdem's Avatar
mrb benimde vajinismus problemim var 3 yıllık bir beraberliğim var bu sorunu çözüp anne olmak istiyorum.benim size sorum bu sorundan dolayı evlenemiyorum size gelmemiz için nikah şartmı beraber olduğum insanla size gelsek bize yardımcı olabilir misiniz lütfen bizde aile olmak istiyoruz teşekkür ederim.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

vajinismus problemim var #87

iyi günler vajinismus tedavi merkezimiz istanbul da vajinismus tedavisi olmak için evli olmak şart değil ve vajinismus merkezimize çok sayıda bekar çiftler başvurmakta ve vajinismus problemlerini kısa süre içinde çözmektedirler sizinde diğer kadınlardan farkınız yok o yüzden sizde isterseniz vajinismus merkezimizde çözeceksiniz ve ailede olacaksınız bize vajinismus tedavisi danışma merkezimizden 0532 361 31 32 den doktor saygın micozkadıoğluna ulaşabilir ve daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
  • Sayfa:
  • 1