Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Username: Password: Beni hatırla
Kadınların cinsel hastalıklarından biri olarak kabul edilen vajinismus, vajinusmus, cinsel isteksizlik, ağrılı cinsel ilişki veya ilk gece korkusu olarak adlandırılan problemle ilgili tüm sorularınıza Uzman Op. Dr. Saygın Micozkadıoğlu tarafından cevap bulabilirsiniz...
  • Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: Vajinismus muyum?

Vajinismus muyum? #79

• Burcu
  • Burcu's Avatar
Mrb. Ben 2 aylık evliyim. Eşimle bir türlü cinsel ilişkiye giremiyoruz. Sorun nedir blmiyorum. Eşimi çok seviyorum, ama bu olanlara bi anlam veremiyorum. Vajinismusun tanımına baktım aynı şeyleri yaşıyorum. Her defasında cinsel birleşmeyi erteliyorum. Bi dahaki sefere diyorum. Ama bir türlü yapamıyorum. Çevremdeki insanlara bakıyorum. Benim ne farkım var da ben yapamıyorum diyorum. Nolur bana yardım edin. Tedavi olmam gerekiyor mu?????
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Vajinismus muyum? #80

iyi akşamlar ALLAH MUTLU ETSİN öncellikle siz eşinizle istemenize rağmen cinsel ilişkiye girememe durumuna biz vajinismus diyoruz ve siz bu probleminizi çözmek isterseniz istanbul vajinismus tedavi merkezimize başvurarak 3--4 kez gelerek vajinismusunuzdan kurtulacaksınız daha ayrıntılı bilgilendirme için vajinismus danışma hattımızdan doktor saygın micozkadıoğlu na ulaşarak 0532 361 31 32 bilgi labilirsiniz teşekkürler
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
  • Sayfa:
  • 1