Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Username: Password: Beni hatırla
Kadınların cinsel hastalıklarından biri olarak kabul edilen vajinismus, vajinusmus, cinsel isteksizlik, ağrılı cinsel ilişki veya ilk gece korkusu olarak adlandırılan problemle ilgili tüm sorularınıza Uzman Op. Dr. Saygın Micozkadıoğlu tarafından cevap bulabilirsiniz...
  • Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: Vajinismus Tedavisi Antalya

Vajinismus Tedavisi Antalya #4

• Sibel
  • Sibel's Avatar
merhabalar Saygın Bey, ben 2 aydır evliyim,fakat eşimle henuz cinsel birlikteliğimiz olmadı,benım korkmam kasılmam nedeniyle....Antalyada yaşıyorum ve burada nereden yardım alabilirim emin değilim..tavsiye edebileceğiniz cinsel terapi merkezi varmıdır Antalyada ,ayrıca size gelmek için ne yapmam gerekiyo ve verebileceğiniz bir fiyat aralığı varmı? umarım mesajım size ulaşır en kısa zamanda cevaplarsanız çok sevinirim bu konu beni gerçekten çok yoruyor iyi çalışmalar
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Vajinismus Tedavisi Antalya #6

ALLAH mutlu etsin vajinismusu evliliğinizin başında fark edip adım atmanız son derece önemli çünkü vajinismus problemi kişiyi yıpratmaktadır ve antalyadan vajinismus tedavisi için birçok çift vajinismus tedavisi almak için vajinismus merkezimiz istanbula gelerek çözmüşlerdir hatta bugün gelen bir hediye ve mektup antalyadan geldi ve 12 haftalık gebelik müjdesini paylaşamak amaçlı idi ve vajinismus nedeniyle antalyadan gelmişlerdi.Vajinismus tedavisi ve vajinismusla ilgili daha ayrıntılı bilgilendirme için vajinismus tedavisi istanbul danışmdan 0532 361 31 32 den doktor saygın micozkadıoğluna ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. İlginiz için teşekkürler.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
  • Sayfa:
  • 1