Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Username: Password: Beni hatırla
Kadınların cinsel hastalıklarından biri olarak kabul edilen vajinismus, vajinusmus, cinsel isteksizlik, ağrılı cinsel ilişki veya ilk gece korkusu olarak adlandırılan problemle ilgili tüm sorularınıza Uzman Op. Dr. Saygın Micozkadıoğlu tarafından cevap bulabilirsiniz...
  • Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: Vajinismus Tedavisi Bursa

Vajinismus Tedavisi Bursa #31

• Yeşim
  • Yeşim's Avatar
merhaba hocam.. ben 3 aylık evlıyım ama bu 3 ay bana 3 yıl gıbı işkence ıgbı gectı esımı cok sevıyorum oda benı cok sevıyor ama olmadı cinseliğimiz. doktorada gittim gayet herseyin normal dedi. o vajinismus hastalığın yok dedı ılk gırıste bı yırtılma olmustu cok canım yanmıstı cokta kanamam olmstu doktor yalnıs yere baskı yapmış dedı daha o acıyı yaşayacagım dıye cesaret edemedım esımınde pıskolojısı kendı pıskolojımıde bozdum aklımda benle olmuyor acaba aldatıyormu dıye dusunceler bırıktı her gece ruyamda benı aldattıgı goruyorum..uyandıgımda omuzlarımdakı o yük bırazda agırlaşıyor anlayışlı susması benı daha da cok yük altında bırakıyor neyapacagımı bılmıyorum..cok zor bır durumdayım ben gulen espırılı agzım kulalarımda dolaşan bı bayandım sımdı hep moralım bozuk gulmek bıle yapmacık gelıyor bana
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Vajinismus Tedavisi Bursa #32

ALLAH mutlu etsin, siz vajinismusu çözmek istemeniz halinde kısa sürelerde(3-4 seansta) çözebilirsiniz. Taşımış olduğunuz yükten kurtulursunuz. Size daha ayrıntılı bilgilendirme yapmak için bize 0532 361 31 32 den dr saygın mkadıoğluna ulaşabilirsiniz İlginiz için teşekkürler.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
  • Sayfa:
  • 1