Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Username: Password: Beni hatırla
Kadınların cinsel hastalıklarından biri olarak kabul edilen vajinismus, vajinusmus, cinsel isteksizlik, ağrılı cinsel ilişki veya ilk gece korkusu olarak adlandırılan problemle ilgili tüm sorularınıza Uzman Op. Dr. Saygın Micozkadıoğlu tarafından cevap bulabilirsiniz...
  • Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: Bu kadar çok mu üzülmüştüm vajinismus nedeniyle

Bu kadar çok mu üzülmüştüm vajinismus nedeniyle #250

• Hanife
  • Hanife's Avatar
Sondan başlayarak yazmak gerekirse çok ama çok mutluyum?. Vajinismusu çözeli bir buçuk ay oldu,belki geç oldu yazmak ama şunun farkında oldum ki ne yaşadım ki, neyin teşekkürü ki, bu kadar çok mu üzülmüştüm diye düşünüyorum? Sonuç o derece mutlu etti? O derece rahatlattı?. Her şey için çok ama çok teşekkür ederim Saygın bey? Bu cümleyi kurunca hep eşim de geliyor aklıma?Bana destek olduğu için, sorunumuzu asla benim sorunum şeklinde konuşmama bile izin vermeyip varsa bir sorun bu bizim sorunumuz deyip benden çok bana inandığı için?
Şunu düşünüyorum ben bu kadar niye korkmuşum yapılamayacak bir şey değilmiş vs. ama şuna da eminim ki Saygın beyle tanışmasaydım kendim bu vajinismusun üstesinden gelemeyecektim. Her kim Saygın beyden destek almaya geldiyse başarmıştır diyebiliyorum? Kendim başardığımda emin olamayıp ancak ikincisin ardından Saygın beyi başardım diye aramama hala gülümsüyorum.
Her şey için teşekkür ediyorum Saygın bey, Duygularımı diyecek, tarif edecek söz bulamıyor, kalıyorum? Her ne istiyorsanız ulaşmanız, bizden kat kat mutlu olmanız dileğiyle?.
Sağlık ve başarı dileklerimizle?.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
  • Sayfa:
  • 1