Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Username: Password: Beni hatırla
Kadınların cinsel hastalıklarından biri olarak kabul edilen vajinismus, vajinusmus, cinsel isteksizlik, ağrılı cinsel ilişki veya ilk gece korkusu olarak adlandırılan problemle ilgili tüm sorularınıza Uzman Op. Dr. Saygın Micozkadıoğlu tarafından cevap bulabilirsiniz...
  • Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: Vajinismus Tedavisi Almanya

Vajinismus Tedavisi Almanya #23

• DXX
  • DXX's Avatar
Merhaba Saygin Bey,

ben almanyada yasiyorum. Mayis 2011 de evlendim. Galiba bendede bu sorun var. Burada Psikologa gittim ve bana vajinismus hastasisin dediler. Suan baska bir psikoloktayim ama onlarin randevulari cok uzun sürüyor. Daha fazla bekleyemedim internetten sizi buldum. Evliligim cok kötü bir durumda, ne olur yardim edin!
Bunun icin size birkac sorum olacak:
-yurtdisindan yasiyorum, tedavi süresi nekadar zaman alir?
-nasil tedavi yapiyorsunuz?Buradaki psikologum esimle ve benimle konusarak bir sonuca ulasacagimizi söylüyor, sizdede ayni tedavimi var?
-kesin sonuca ulasabilirmiyiz?
-Tedavi ücreti nekadar?
Lütfen bana daha detayli bilgi verebilirmisiniz?
Cevabinizi dört gözle bekliyorum, son umudum sizsiniz.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Vajinismus Tedavisi Almanya #24

iyi günler öncelikle rahat olun siz bu probleminizi çözmek isterseniz istanbul için 5 gün süre ayırmanız yeterli. Vajinismus tedavi ücretimiz kişinin alacağı tedaviye göre değişmektedir.
ayrtıntılı bilgi için bize 0532 361 31 32 den dr saygın mkadıoğlunu arayabilir ve bilgilendirme alabilirsiniz. Unutmayın ki sizde diğer hemcinslerinizden farklı yaratılmadınız...

Vajinismus Tedavisi Almanya #25

• DXX
  • DXX's Avatar
Merhaba,
lütfen bana en kisa sürede bir randevu ayarlayabilirmisiniz? Tedavi baslangic ve bitis tarihinide belirtirseniz cok iyi olur, yurtdisindan gelecegim icin ucak biletide ayarlam gerek (gidis, dönüs). Konaklama imkanida varmi klinigin yakinlarinda? Tedavi icin gereken belgeler veya baska birsey getirmem gerekiyormu?

Vajinismus Tedavisi Almanya #26

Vajinismus Tedavi Kliniğimiz yakınlarında otellerde konaklayabilirsiniz. Size asistanım yardımcı olacaktır. Email ile randevu bilgilerinizi bildiriyorum.
  • Sayfa:
  • 1