Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Username: Password: Beni hatırla
Kadınların cinsel hastalıklarından biri olarak kabul edilen vajinismus, vajinusmus, cinsel isteksizlik, ağrılı cinsel ilişki veya ilk gece korkusu olarak adlandırılan problemle ilgili tüm sorularınıza Uzman Op. Dr. Saygın Micozkadıoğlu tarafından cevap bulabilirsiniz...
  • Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: sorunlu cinsel ilişki

sorunlu cinsel ilişki #149

• Gülten
  • Gülten's Avatar
merhabalar doktor bey ben bodrumdan gülten yaklaşık 3 yıldır evliyim ve eşimle birlikte olamıyoruz.Bir çok bu konoyla ilgilenen doktorlar bulduk fakat bana inanılmaz fiyatlar çıkardılar evet çok önemli bir sorun ve bu soruna maddi olarak bi şeyler ayırmamız gerek ama yok sizin muayene ücretinizi öğrenebilirmiyim.Birde muyeneye eşimlemi gelmeliyim..şimdiden teşekkürler...
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

sorunlu cinsel ilişki #150

iyi sabahlar öncelikle rahat olun çünkü siz vajinismus probleminizi çözmek isterseniz çok kısa sürede çözeceksiniz çünkü ALLAH sizi diğer kadınlardan farklı yaratmadı ve doğaya karşı gelme lüksünüzde yok. biz vajinismus tedavi merkezimiz istanbulda vajinismus tedavisini kişiye özel vermekteyiz o yüzden bize 2**4 kez gelerek 3--5 gün içinde vajinismus sorununuzdan kurtulacaksınız bizde edavi esnasında eş zorunluluğu yok o yüzden de dilediğiniz gibi gelebilirsiniz yurtdışı ve şehir dışından birçok bayan tek başına gelip vajinismus sorunlarını çözmüşlerdir vajinismus tedavi merkezimiz danışa hattı 0532 361 31 32 den daha ayrıntılı bilgilendirme alabilir ve 3 yılı uzatmayarak vajinismusu yenersiniz o sizi daha fazla üzmeden...
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
  • Sayfa:
  • 1