Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Username: Password: Beni hatırla
Kadınların cinsel hastalıklarından biri olarak kabul edilen vajinismus, vajinusmus, cinsel isteksizlik, ağrılı cinsel ilişki veya ilk gece korkusu olarak adlandırılan problemle ilgili tüm sorularınıza Uzman Op. Dr. Saygın Micozkadıoğlu tarafından cevap bulabilirsiniz...
  • Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: Vajinismus Tedavisi İzmir

Vajinismus Tedavisi İzmir #146

• Selma
  • Selma's Avatar
merhaba hocam. ben 4 yıllık evliyim ve malesef hala esimle birlikte olamadık.cok istiyorum ama olmuyo.esimi cok seviyorum onu üzmek istemiyorum artık.cünkü esim cok anlayıslı ve cok sabırlı ama galiba artık sabrı tükeniyor..ben izmirde yasıyorum. oraya gelmem cok zor calısmıyorum suan. maddi durumumuzda cok iyi degil. izmirde klinikleriniz varmı hocam eger varsa adresini söylermisiniz. yada muayene ücretiniz nekadar.. cünkü artık vajinismusu asmak istiyorum..lütfen yardım edin.. kimselere anlatamıyorum ... geceleri uyuyamıyorum düşünmekten artık.. cevabınızı bekliycem hocam... şimdiden tesekkür ederim.. böyle bir sayfanın oldugunu da ilk defe yeni ögrendim tesadüfen cok sevindim.. umarım bu tesadüf mutlu sonuclara sebep olur...
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Vajinismus Tedavisi İzmir #152

Merhabalar, Vajinismus Klinik olarak kişiye yönelik tedavi uygulamaktayız. Sadece kendinize 5 gün ayırmanız yeterli, 3 gelişte probleminizi çözeceksiniz. izmirden gelip tedavi olup mutlu dönen pek çok hastamız var. Daha ayrıntılı bilgi için vajinismus danışma hattımızdan bize ulaşabilirsiniz 0532 361 31 32
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
  • Sayfa:
  • 1