Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Username: Password: Beni hatırla
Kadınların cinsel hastalıklarından biri olarak kabul edilen vajinismus, vajinusmus, cinsel isteksizlik, ağrılı cinsel ilişki veya ilk gece korkusu olarak adlandırılan problemi yenenlerin öykülerini buradan okuyabilir ve vajinismus hastaları ile konuşabilirsiniz...
  • Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: Ba??şarmaman?ız için hiçbir sebep yok

Ba??şarmaman?ız için hiçbir sebep yok #277

• Meltem - İstanbul
  • Meltem - İstanbul's Avatar
Sonunda ben vajinismus hastalığını yendim. Saygın hocama çok teşekkür ediyorum. Onun tedavisi ile vajinismus hastalığını yendim. Şimdi herşey daha güzel, herşey daha keyifli. Saygın hocamı kalbimin bir tarafında daima koyacağım. Vajinismus tedavisi için doğru bir adres, doğru bir adımdı... Diliyorum ki herkes vajinismus hastalığını yener. Aslında ne kadarda basitmiş.
Artık evliliğim tamamen düzene girdi. Evliliğimin ilk zamanlarında kızgın, her şeye öfkelenen bir kadın olmuştum. Vajinismusun yenilmesi zor bir tedavi olduğunu düşünüyordum. Anladım ki herşey beyinde bitiyormuş. Doğru anlatımlarla Saygın hocam vajinismus tedavimi çok iyi şekilde yürütebildi. Vajinismus yüzünden kasılmalarımın, ağlama nöbetlerimin ne kadar gereksiz olduğunu anladım. Artık vajinismus hastalığıyla ilgili bir sorunum kalmadı. Doğru bilgilendirmelerle her şey rayına oturacaktır.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
  • Sayfa:
  • 1