Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Username: Password: Beni hatırla
Kadınların cinsel hastalıklarından biri olarak kabul edilen vajinismus, vajinusmus, cinsel isteksizlik, ağrılı cinsel ilişki veya ilk gece korkusu olarak adlandırılan problemi yenenlerin öykülerini buradan okuyabilir ve vajinismus hastaları ile konuşabilirsiniz...
  • Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: Vajinismussuz hayat daha güzel, daha keyifli

Vajinismussuz hayat daha güzel, daha keyifli #276

• Neriman - İstanbul
  • Neriman - İstanbul's Avatar
Merhaba Neriman. Allaha şükürler olsun ki bende vajinismus hastalığından kurtulup bu mektubu yazabildim. Vajinismus tedavisi için kliniğe ilk geldiğimde bende tedirgin ve merak içindeydim.
Tabi Saygın Hocamla karşılaşana kadar, onu tanıdığımda gerek vajinismusla ilgili konuşmalarıyla, gerekse tavrıyla içim rahatlamıştı. Saygın hocamla konuştuktan sonra çok rahatlamıştım. O gün hemen ilk seans için randevu almıştım.Vajinismus tedavisinin ilk seansında doktor Saygın bey kızlık zarımın normalden daha kalınca olduğunu söyledi ve kızlık zarı operasyonu olmam gerektiğini belirtti. Bende kızlık zarı operasyonunu oldum. Operasyon sonrası her şey yoluna girmeye,seanslarımda başarıyla gitmeye başlamıştı. Ev ödevlerinide başarıyla yapabilmiştim. Bu ödevler herkesin kolaylıkla yapabileceği basit ve ağrısız egzersizler. Vajinismus seanslarım başarıyla sonuçlandıktan sonra bizde eşimle vajinismus hastalığını yenmiştik. Sonuçta bende vajinismusla ilgili yazılmış mektuplarda belirtildiği gibi bu muymuş dedim. Kafamdaki yanlış ve anlamsız korkuların ne kadar da gereksiz olduğunu anlamıştım. Saygın hocam Allah sizden razı olsun,her şey gönlünüzce olsun.İyiki Allah bana sizinle tanışmayı nasip etti.Bu yüzden kendimi şanslı hissediyorum. Çok çok teşekkür ederim.Tabiki kocaman bir teşekkürde beni her geldiğimde tüm samimiyetiyle karşılayan sevgi dolu Mine Hanımcığıma?sizleri çok seviyorum.Ayrıca canım eşime de en başından beri bana destek olduğu için çok teşekkür ediyorum.Son sözüm vajinismus hastalığını yaşayan arkadaşlara lütfen ertelemeyin aylarınızı yada yıllarınızı kaybetmeyin.Vajinismus siz istedikten sonra yenebilirsiniz. Vajinismussuz hayat daha bir güzel,daha bir keyifli geçiyor. Saygın hocam Allaha emanet olun.Kendinize çok iyi bakınki Vajinismus hastalığı taşıyan kadınlara da yardımcı olmaya devam edin.Sizleri seviyorum.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
  • Sayfa:
  • 1