Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Username: Password: Beni hatırla
Kadınların cinsel hastalıklarından biri olarak kabul edilen vajinismus, vajinusmus, cinsel isteksizlik, ağrılı cinsel ilişki veya ilk gece korkusu olarak adlandırılan problemi yenenlerin öykülerini buradan okuyabilir ve vajinismus hastaları ile konuşabilirsiniz...
  • Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: Diğer bayanlardan bir farkım yok :))

Diğer bayanlardan bir farkım yok :)) #274

• Yeliz - Edirne
  • Yeliz - Edirne's Avatar
Merhaba, 18 aylık evliyim. Vajinismus hastalığı sebebiyle Doktor Saygın bey?e gelmeden önce birkaç sefer doktora gittim. Her seferinde doktorlar kızlık zarıyla ilgili bir problemimin olmadığını her seferinde psikolojik olduğunu söylediler. Fakata her seferinde ilişkiye girmeye hazır olduğuma inanıp, ilişkiye girmeye denediğimizde başarısız olduk. Artık bu problemin ne olduğunu araştırmaya karar verdik. Vajinismus hastalığı tedavisi için yaptığımız araştırmalar sonucunda vajinismusla ilgili Doktor Saygın Hocamı bulduk. Bizim gibi vajinismus hastalarının derdine çözüm sağlayıp, vajinismustan kurtarmış.
Doktor Saygın bey, bizi her seansta sabırla bilgilendirmeler yapıp, vajinismusu yeneceğimiz konusunda bizi inandırdı ve her vajinismus tedavi seansı sonuçlandığında sonuca adım adım yaklaştığımızı anlıyorduk. Ve 4. seanstan sonra her şey istediğimiz gibi gelişti ve vajinismusu yendik. Sizinde diğer kadınlardan bir farkınız olmadığını anlamak ultra bir his.
Bu süreçte bize ilgiyle ve sabırla yaklaşan Saygın Hocama yardımlarından dolayı Mine Hanım?a çok teşekkür ederiz.
Sizi iyi ki tanıyorum ve mutluluğumu paylaştığınız için teşekkür ederim. Saygılarımla.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
  • Sayfa:
  • 1