Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Username: Password: Beni hatırla
Kadınların cinsel hastalıklarından biri olarak kabul edilen vajinismus, vajinusmus, cinsel isteksizlik, ağrılı cinsel ilişki veya ilk gece korkusu olarak adlandırılan problemi yenenlerin öykülerini buradan okuyabilir ve vajinismus hastaları ile konuşabilirsiniz...
  • Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: Almanya vajinismus tedavisi

Almanya vajinismus tedavisi #268

• Hatice - Hollanda
  • Hatice - Hollanda's Avatar
1,5 yıl vajinismus hastalığını taşıdım. Geçen zaman içinde ne hissettiğimi vajinismus olanlar ancak anlayabilir.
Almanya'da vajinismus tedavisi ile ilgili almış olduğum tedavi yöntemleri sorunumu çözmemişti. her tedavi sonrasında problemim devam ediyordu. Gün geçtikce umudum tükeniyordu. Kocamla her ilişkiye girme denemesinden sonra devamlı ağlıyor ve üzerimdeki suçluluk psikolojisi artıyordu. Kocam devamlı internette vajinismus tedavisi hakkında incelemeler yapıyordu ve bir gün Dr. Saygın beyin sitesini bulup Vajinismus tedavisi hakkında bütün videoları izlememi söyledi? Vajinismusla ilgili hasta mektuplarında 3-4 seansta çözdüklerini söylüyorlardı. Nasıl oluyorda bu kadar kısa zaman içinde vajinismus çözülebiliyor diye düşünüyordum. Zor şartlarımıza rağmen almanya'dan istanbul'a vajinismus hastalığımızı yenmek için gittik. Kliniğe geldiğimde okadar inançsızdım ki gene hüsrana uğrayacağım diye düşünüyordum. Dr. Saygın beyle konuituğumuz an vajinismus hastalığını çözemeyeceğim düşüncemin gereksiz olduğunu gördüm. Vajinismus konusunda yalnız olmadığımı anladım. Çok sayıda vajinismus tedavisi alan mutlu insanlarla tanıştım. Böylelikle 4 kez vajinismus tedavi seansını aldım. İstanbul'da 7 gün kaldık ve Almanya'ya evimize döndük. Ve sonuçta bizde 24 Mart 2013 tarihinde vajinismustan kurtulduk. İlk başlarda herkes gibi bende vajinismusu çözdüğüme inanamadım. Bu kadar ağladığım, gözyaşı bunun içinmiydi diyordum. Bana gösterdiğiniz sabrınız ve ayırdığınız vakit için size çok müteşekkirim. İyi ki varsınız. Benim gibi vajinismus hastalığı yaşayanlar lütfen umudunuz tükenmesin, sabredin ve inanın. Emin olun sizde vajinismusu yeneceksiniz.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
  • Sayfa:
  • 1