Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Username: Password: Beni hatırla
Kadınların cinsel hastalıklarından biri olarak kabul edilen vajinismus, vajinusmus, cinsel isteksizlik, ağrılı cinsel ilişki veya ilk gece korkusu olarak adlandırılan problemi yenenlerin öykülerini buradan okuyabilir ve vajinismus hastaları ile konuşabilirsiniz...
  • Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: Vajinismus yüzünden ağlamalarıma gülüyorum

Vajinismus yüzünden ağlamalarıma gülüyorum #267

• Tansel İzmit
  • Tansel İzmit's Avatar
Selam
Gerçekten vajinismus hastalığını çözüp, bu foruma yazacağımı söyleseler inanmazdım. Fakat tüm yanlış düşüncelerimin, kötü günlerimizin sona ereceğini kliniğe geldiğimizde kocamla birlikte anlamıştık ve vajinismus hastalığı bittide?
Forumda vajinismus hastalığını "ben yendiysem herkes yener" diye bana klişe gelen bu söz okuduğumda vajinusmus sorununu ben yaptıysam herkes yapar diye bana klişe gelen bir söz vardı ama gerçekten kilişe gelen bu söz bana artık gerçek çünkü vajinismus hastalığımı yenerek onu çok iyi anladım?
Şuan aynı cümleyi ben yazmak istiyorum. ?Eğer ben vajinismusu yendiysem, herkes vajinismusu yener? önemli olan inanmak dr. Saygın beyin söylediklerini uygulamaya bakıyor, bu arada mine hanımı da hatırlamak gerekir. konuşmaları bana destek olmuştu. Şuan ilk geldiğim günkü sıkıntıdan ağlamalarıma şaşırıyorum. Vajinismus hastalığı 1,5 yılımızı götürdü. Oysa ki çok basit ve ertelenmeyecek bir durummuş ki vajinismustan kaçmak, vajinismusu zamana bırakmak hiç bir işe yaramıyor. Biz inandık ve çözdük. Gene teşekkürlerimi iletiyorum Saygın Beye...
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
  • Sayfa:
  • 1