Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Username: Password: Beni hatırla
Kadınların cinsel hastalıklarından biri olarak kabul edilen vajinismus, vajinusmus, cinsel isteksizlik, ağrılı cinsel ilişki veya ilk gece korkusu olarak adlandırılan problemi yenenlerin öykülerini buradan okuyabilir ve vajinismus hastaları ile konuşabilirsiniz...
  • Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: Eskişehir Vajinismus Tedavisi

Eskişehir Vajinismus Tedavisi #262

• Eskişehirden Nilgün
  • Eskişehirden Nilgün's Avatar
Ben 10 yıllık evliyim. Vajinismus tedavisi için Eskişehir?den geliyorum.Evliliğim vajinismus belasıyla başladı. Evliliğimin ilk 5 senesi bununla geçti. Vajinismus tedavisi almıştım.Bana parmak egzersizleri uyuşturucu krem vs tedaviler uygulandı ve hiç birinde başarılı olamadım.Daha sonra sağlık problemlerimiz başladı. Eşimin ciddi sağlık problemlerinden dolayı çocuk yasaklandı ve kullandığı ilaçlardan dolayı son 5 senedebu sağlık problemleriyle uğraşarak geçti.Yani kendimizi artık cinsel anlamda gömmüştük ve hayatımızın sonuna kadar böyle gideceğine inanmıştık birbirimizi çok seviyorduk ama ne yazık böyle düşünüyorduk ve kimseyle paylaşamıyorduk taa ki internetten Saygın Bey?i bulana dek. İlk önce inanamadım. Defalarca internet sayfasına girdik okudum tedavi olan ses kayıtlarını dinledim ve hemen karar verdim. Çünkü aynı zamanda bu problemin çözüleceğini inandım.Saygın Beyle telefon görüşmemizde 1 adım daha inandım.Fakat ne kadar inansakta bir tereddüt vardı içimizde Randevu alıp geldim.Şuan 3 seansımı bitirdim ve tedavimde bitti. Yani ben vajinismusu yenmiştim.Acı hissetmeden kendime güvenerek Saygın Beyin yardımlarıyla mutlu olarak kendilerine çok teşekkür ediyorum. Aslında şuana kadar yaşadığım sağlık problemleri arasında vajinismus problem dahi değilmiş.Bizim için aşılması güç olan bu problemi aşmak o kadar kolaymış ki.Ben Saygın Beye sonsuz teşekkür ediyorum.Kendisi bizim kurtarıcı meleğimiz oldu??
nilgün
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
  • Sayfa:
  • 1