Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Username: Password: Beni hatırla
Kadınların cinsel hastalıklarından biri olarak kabul edilen vajinismus, vajinusmus, cinsel isteksizlik, ağrılı cinsel ilişki veya ilk gece korkusu olarak adlandırılan problemi yenenlerin öykülerini buradan okuyabilir ve vajinismus hastaları ile konuşabilirsiniz...
  • Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: Vajinismustan Kurtardığınız İçin Teşekkürler Saygın Bey

Vajinismustan Kurtardığınız İçin Teşekkürler Saygın Bey #156

• Esin
  • Esin's Avatar
Merhaba Saygin Bey, tedavi olmaya karar verip internet sitenize ulastigimda
tesekkur mektuplarinizi okumustum. O kadar umutsuz hissediyordum ki
sonradan hayal kirikligi yasamak ihtimali bu kadar mutlu bir ruh haliyle boyle bir tesekkur mektubu yazacagim gunu hayal etmekten bile beni alikoyuyordu.
Esimle evlenmeden once ask ve sevgi dolu bir birlikteligimiz oldu.
Tanistigimizda ikimiz de henuz cocuk denecek yaslardaydik, uzun yillar gecti, birlikte buyuduk.
Tum bu yillar boyunca mutlu bir evliligin hayalini kurduk. Nihayet nikah gunumuzu aldik ve evlendik.
Evlendigimiz gun ikimiz de mutluluktan ucuyorduk. Birbirini seven iki insanin kavustugu gunun ne kadar guzel bir gun oldugunu severek evlenenler cok iyi bilirler. Bizim icin de o kadar guzeldi iste...

Vajinismus kavramini sadece cinsellikten korkutularak buyutulmus veya ne yazik ki cinsel istismar ya da
tecavuz gibi kotu durumlarla karsi karsiya kalan talihsiz hemcinslerimin basina gelen bir hastalik zannedip bu seklinde tanimlayabilirken
vajinismusu bu durumlarin hicbirini yasamamis ve esinin hayalini yillarca kurmus bir kadin olarak kendime asla konduramadim.
Vajinismus problemim oldugunu kabullenmem 10 ay surdu. 10 ay her gun agladim.
Esim bu surecte hep yanimdaydi. Yuzlesmeme cok yardimci oldu. Onun da destegiyle tedavi olmaya karar verdim.
Sorunla yuzlestigimde tedavi icin en uygun yeri aramak asamasina geldim. Ama hala cok umutsuzdum.
Internette Uzman TV'de vajinismus konu baslikli bilgilendirmeleri gozyaslari icinde ararken bir videoda Saygin beyin konusmasina rastladim.
Saygin beyin vajinismusla ilgili anlattiklarini, problemi degerlendirme seklini ve uyguladigi tedavi bicimini cok profesyonel buldum.
Cunku her ne kadar esim biliyor ve tedavimi destekliyor olsa da tedavi surecine esimin katilmasini hic istemiyordum.
Bu sorunu tek basima cozmeliydim. Saygin beyin tedavi yonteminde eslerin katilmasinin zorunlu olmadigini ve bana cok itici gelen
parmak egzersizini yaptirmadigini ogrendigimde kararimi verdim. Esime de Saygin beyin bilgilendirme videosunu izlettim. Hemen telefon acip
randevumu aldim. Ilk seansa giderken karsimda kultur seviyesi yuksek, yaptigi ise hakim, cok bilgili bir doktor bulacagimi biliyordum.
Bu ozelliklerine bir de Saygin beyin guleryuzlu neseli, nazik ve espirili tavri da eklenince ilk andan itibaren gayet rahat ve stressiz bir sekilde
tedavimi surdurecegime ve bir an once bu problemden kurtulacagima inancim tam oldu. Kabullenmemin aylarimi aldigi bu problemi Saygin bey 4 seansta cozdu.

Seanslar bittiginde size soyledigim bir cumle vardi Saygin bey, o cumleyi tekrarlamak istiyorum: Bugune kadar bana bircok insanin iyiligi dokundu. Ancak
boyle bir guzelligi bana kimse yapmadi. Sadece 5 kez gorustuk ama siz benim icin bu dunyadaki en degerli insanlardansiniz. Bana ve esime evliligimizi hediye ettiniz. Esimle o kadar mutluyuz ki
hic sebepsiz birbirimize gulumseyip duruyoruz:) Bir bebegin hayalini kuruyoruz bugunlerde. Allah izin verir de esimle bir bebegimiz olursa dogumumda da size gelecegiz.
Esimle evlilik yil donumumuzun yaklastigi bugunlerde sizin icin en buyuk temennimiz su; Allah sizin her aninizi beni ve esimi mutlu ettiginiz kadar mutlu gecirmenizi nasip etsin.

Sevgiler,
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
  • Sayfa:
  • 1